Resultater

Resultatliste 2014 - last ned | Poststatistikk 2014 | Bilder 2014

Vinnere av Herreklassen - Team Aas-Brothers
Dagfinn Aas og Svein-Olav Aas

Vinnere av Dameklassen - Team Foxy
Grethe Brennhovd Clausen og Signe Astrup Arnesen

Vinnere av Mix-klassen - Peaklife Sport
Jo Inge Fjellstad og Wendy Fjellstad

Herrer

Plass Startnr Løper 1 Løper 2 Klasse Klubb Postpoeng Antall poster Tid Trekk Total poeng
1 110 Dagfinn Aas Svein-Olav Aas H Team Aas-Brothers 309 29 03:51:06 309
2 148 Erik Baardsgaard Felix Breitschädel H Merrell Haglöfs Multimania 322 33 04:04:18 -20 302
3 131 Magne Janitz Øystein Olsen H Moss Multichallengers 281 27 03:54:45 281
4 115 Christer Tungard Knut Jørgen Stramrud H Team Espern Multisport 270 29 03:49:20 270
5 118 Petter Løe Jørn Myrland H Kongsberg Maritime 249 27 03:54:40 249
6 140 Jan Egil Utsigt Lars Petter Berg H NRBR Lag 1 235 21 03:50:11 235
7 147 Kjartan Hauger Per-Ivar Nikolaisen H DeStoreIKjeftenFørStart 223 20 03:58:51 223
8 138 Helge Foss Tore Foss H Team Foss 216 22 03:47:32 216
9 130 Jan Tore Amundsen Vidar Broberg H Roven Racing Team 216 23 03:58:15 216
10 141 Eivind Ole Tveter Jon Einar Tveter Karlsen H Team Tveter 206 20 03:50:02 206
11 108 Marius Løken Erik Storli H Team Tigergutt 204 19 03:48:49 204
12 135 John Skagestad Olaf Spydevold H Team Tello 203 22 03:57:15 203
13 134 Jan Birger Bjerkli Håkon Bakke H Alpina 196 19 03:46:57 196
14 101 Nicolai Scharffenberg Njål Ladstein H All in 196 23 03:55:28 196
15 122 Espen Skrimstad Martin Glomnes H ME-Team 216 18 04:06:52 -20 196
16 127 Ole Petter Larsstuen Knut Furuknap H Sgt. Wilko`s boys 192 19 192
17 145 Ole Kristian Narmo Terje Børresen H Team Noack 190 19 03:45:07 190
18 104 Richard Slorafoss Tore Slorafoss H Team Slorafoss 188 22 03:47:41 188
19 103 Lasse Bergersen Øyvind Heia H Team NullSpons 185 18 03:42:30 185
20 137 Geir Olav Lisle Are Thorud H Drøyeste laget 184 17 03:53:04 184
21 150 Trond Helge Myrvang Audun Furuseth H Team Varden 184 18 03:56:55 184
22 139 Stian Grønnesby Vegar Bakken-Løvaas H Team Taktikk 180 20 03:48:19 180
23 132 Svenn Erik Sørum Roger Vangen H Gjøkeredet 200 23 04:03:07 -20 180
24 146 Knut Kristian Schatvet Trond Lundby H Gansdalsekspressen 179 19 03:36:42 179
25 106 Sondre Kristenstuen Trym Nygård Løken H Biceps United 179 18 03:47:51 179
26 129 Stian Fjeller Arnt Værnes H En gang var vi krigere 177 19 03:53:36 177
27 102 Aleksander Nymo Jan Morten Sterud H Team Hælklakk 174 17 03:52:41 174
28 126 Sverre Berg Lutnæs Helge Fossberg H Troll i ord 189 17 04:03:41 -20 169
29 111 Borgar Eliassen Yngve Sollien H Lyskeludvig 168 16 03:43:50 168
30 128 Øystein Bratteng Espen Bratteng H Team Bratteng 167 16 03:47:47 167
31 113 Simen Sollien Tom Sollien H Team stutt&butt 167 16 03:56:40 167
32 105 Mika Søderberg Jens Nitteberg H Akk & ve! 163 18 03:45:09 163
33 109 Knut Ivar Berger Ståle Lilledahl H Trenerteamet DIL 162 14 03:58:30 162
34 121 Kyler White Arne Tellevik H Deserted Farm Brewing 162 15 03:59:49 162
35 125 Nils Rustad Roger Eilertsen H Team Scalpel 154 14 03:47:51 154
36 112 Bjørn Fjeller Richard Lie H Hellan og Hallan 150 17 03:48:12 150
37 136 Steinar Nordsveen Espen Hansen H SteinhardE 146 14 03:42:03 146
38 142 Tore Kvåle Steffen Brakestad H Hold høyre 113 10 03:52:19 113
39 116 Lars-Erik Aas Martin Foss H Svogers 99 13 03:47:18 99
Disk 124 Trond Joranger Roger Husby H The young ones 152 18 04:11:48 0

Damer

Plass Startnr Løper 1 Løper 2 Klasse Klubb Postpoeng Antall poster Tid Trekk Total poeng
1 170 Signe Astrup Arnesen Grethe Brennhovd Clausen K Team Foxy 242 24 03:51:05 242
2 190 Heidi Vogt Mari Storeng Hallingstad K MariHeidi 222 21 03:45:47 222
3 179 Brit Hov Karoline Schjetne K Tuppeekspressen 216 20 03:48:40 216
4 163 Berit Faller Heidi Jahr K Fat fit 204 19 03:42:18 204
5 166 Elena Grand Emma Lahdekorpi K Nydalens jenter 196 20 03:44:28 196
6 184 Maria Bergli Cecilie Bergli K Team hvorfor ikke? 195 21 03:55:08 195
7 162 Vivian Moen-Hansen Silje Aashaug K Fjerdingbyjentene 187 19 03:50:58 187
8 173 Ingema Vik Marthe Holand K Team Hell Yeah 184 17 03:56:06 184
9 164 Linda Bertsen Kvebek Ann Kristin Lunde K Team VirreVapp 179 18 03:49:08 179
10 181 Hege Hunes Kari Hanne Mansaas Sletten K Friends 173 18 03:54:20 173
11 174 Ingeborg Kopperdal Marte Hjertum K Justforfun 172 17 03:36:48 172
12 167 Hanna Sofie Romstad Lene Barlie K SvettVet 170 17 03:47:20 170
13 177 Inger Merete Wålengen Reidun Tveit Sund K Team Tøffitrynet 168 17 03:55:00 168
14 189 Torunn Herrebrøden Berntsen Solveig Taraldset K Team Latterlig Turglad 166 19 03:58:05 166
15 178 Gro Karine Sigvartsen Cecilie Bonnevie K Team Sky 162 16 03:53:44 162
16 172 Hilde Hognestad Straumann Torunn Hognestad K Bidronningene 161 14 03:49:43 161
17 175 Marit Sæterbø Gerd Kristin Øistad K De rastløse 158 16 03:43:32 158
18 183 Helene Hoel Maria Stensland K Team heseblesen 155 14 03:46:17 155
19 180 Tone Fløttum Lysakermoen Kristine Sørensen Nyman K Just4fun 150 17 03:54:10 150
20 186 Hanne Bache Nilsberg Marit Nilsberg K Hanne og Marit 147 147
21 168 Kamila Hynek Stine Dehli K The Royals 131 14 03:37:49 131
22 187 Hege Rød Marianne Børsheim Dahl K Spenstige jenter 128 16 03:43:41 128
23 182 Anita Jervidal Maria Jervidal K Team Turtle 119 15 119
24 165 Åse Britt Sandhei Camilla Bakken-Løvaas K Camåse 127 10 04:03:00 -20 107
25 161 Helene Thorne Alfredsen Sigrun Helene Holm K Helenene 122 14 04:05:30 -20 102
26 169 Ingrid Skjennum Marie Thorud K Team Jentelaget 119 12 04:01:30 -20 99
27 185 Ingvild Diallo Birgitte Hauge K Granåsenstjernene 98 10 03:51:17 98
28 171 Ingunn Martinussen Britt Halvorsen K Two4Fun 91 7 03:50:44 91

Mix

Plass Startnr Løper 1 Løper 2 Klasse Klubb Postpoeng Antall poster Tid Trekk Total poeng
1 236 Jo Inge Fjellstad Wendy Fjellstad Mix Peaklife Sport 259 22 03:55:14 259
2 240 Tom Bergan Heidi Tronbøl Mix De O-trolige 259 26 03:59:04 259
3 230 Sigve Vågsnes Mila Zaharinova Mix Østmarka Ulvene 245 26 03:50:14 245
4 247 Line Hagmann Martin Schalli Mix DagenDerpå 243 27 03:53:01 243
5 235 Magnus Aasrum Maria Grevsgård Mix Zip it 238 24 03:51:45 238
6 210 Esben Gullingsrud Kari Øyre Slind Mix Team Outdoor Research 228 21 03:57:59 228
7 244 Sissel Lundeby Trond lundeby Mix Stovnerkameratene 225 22 03:57:28 225
8 227 Cathrine Lillestrand Finn Henry Lillestrand Mix Lillestrand 221 23 03:52:59 221
9 225 Magnus Lia Hedda Øyeflaten Eidsheim Mix Team Snap 220 03:49:00 220
10 217 Bjørn Hauge Cecilie Wærp Hauge Mix Kjelsås - Team Usbl 236 24 04:04:02 -20 216
11 243 Fredrik Rommen Tonje Hinze Mix Isirubben.no 215 20 03:57:05 215
12 220 Lene Sørensen Øyvind Bergkvam Mix Tuhftifruhfti 208 22 03:52:05 208
13 229 Geir Finstad Mari Taraldrud Mix Team Føniks 206 20 03:53:20 206
14 209 Stine Heggedal Frode Aamodt Mix Team Snø & Sol 205 20 03:48:18 205
15 238 Bjørn Atle Jacobsen Marta Skadal Kvåle Mix Wicked Winners 200 21 03:57:08 200
16 232 Klaus Horne Eline Hjellup Horne Mix Team Hjortis 198 23 03:57:25 198
17 214 Inge Thorud Berit Alvilde Thorud Mix Team Vangenstein 196 20 03:49:36 196
18 222 Karl-Fredrik Frimann Dahl Ina Dybvig Mix #vifårsehvasomskjer 196 21 03:53:27 196
19 224 Patrik Wallin Kristine Svensson Mix Falköping Multisport 194 17 03:48:11 194
20 228 Espen Hoftvedt Andrea Hoftvedt Mix AGA Team Hoftvedt 182 20 03:43:24 182
21 223 Ketil Tærum Hanne Tærum Mix Team Tærum 181 17 03:53:15 181
22 231 Karianne Skotte Lauritzen Morten Lauritzen Mix Kollaps 180 20 03:50:43 180
23 226 Truls Høye Ekholt Guro Høye Ekholt Mix Team Kæsj 174 16 03:59:55 174
24 245 Per Henrik Kvakkestad Kristin Marie Kvakkestad Mix Trimoppdragelsen 171 15 03:49:28 171
25 212 Kenneth Kinn Emma Betten Mix Ninja turtles 170 17 03:31:41 170
26 233 Elisa Bergshaven Stian Bakken Mix Bergshaven bakeri 182 18 04:03:16 -20 162
27 234 Patrick Nøst Tonje Nøst Mix Team Nøst 145 16 03:37:39 145
28 241 Turid Sevilhaug Tor Asmund Sevilhaug Mix Team Sevilhaug 145 15 03:41:52 145
29 239 Arnor Jonasson Marianne Hernes Mix Team DVASK 141 13 03:51:45 141
30 206 Lars Jørgen Alsén Siv Alsén Mix Lynkvist 127 15 03:47:34 127
31 246 Thomas Berge Julie Bøbel Mix Team Krølle 121 8 03:41:07 121
32 218 Ina Karlsson Elmholt Stefan Skogbrott Mix Team Elm/Skog 116 13 03:51:27 116
33 215 Anders Veiteberg Anette Kase Veiteberg Mix Jerpevegen 10 109 13 03:54:37 109
34 219 Hege Wahl Martin Wahl Mix Lag brødskiva di sjøl 106 10 03:44:43 106
35 242 Ingrid Aasa Lars Bruvik Mix Snip & Snap 95 14 04:08:58 -20 75
36 207 Linda Simenstad Stian Bye-Hansen Mix Same lame gamename 69 8 04:00:01 -20 49
Disk 213 Stine Skaseth Eirik Stålsett Mix NRBR D-laget 197 20 04:12:32 0