Resultater

Resultatliste 2015 - last ned | Poststatistikk 2015 | Bilder 2015

Vinnere av Herreklassen - Sweco Adventure
Tomas Nordlander og Mathias Carling

Vinnere av Dameklassen - Team Klatrefisk & Dypvannsmus
Nina Søndmør og Elisabeth Nissen Nordbye

Vinnere av Mix-klassen - Nordic Adventure Racing 2
Helén Persson og Jacob Westerberg

Herrer

Plass Navn Klubb Postpoeng Antall poster Tid Tillegg Total poeng
1 Tomas Nordlander Mathias Carling Sweco Adventure 331 (32) 3:53:29 0 331
2 Dagfinn Aas Svein-Olav Aas Team Aas-Brothers 330 (31) 3:59:09 0 330
3 Erik Baardsgaard Tore Sekkelsten Multimania/Team A- 325 (31) 4:09:07 -20 305
4 Christer Tungard Knut Jørgen Stramrud Team Espern 301 (26) 3:55:06 0 301
5 Erik Trøen Stig Carlson Strandhagen Steinkjerringa ski & 285 (28) 3:59:29 0 285
6 Øystein Olsen Magne Janitz Moss Multichalllengers 278 (26) 3:54:43 0 278
7 Hans Arnslett Magnus Aasrum Team Langlauf 278 (25) 3:56:21 0 278
8 Pål Gjerde Are Bredesen Nesten bare Are 244 (24) 3:54:54 0 244
9 Petter Berg Jan Egil Utsigt NRBR 243 (23) 3:56:42 0 243
10 Iver Skustad Joakim Bjerkheim Team Sprut 240 (23) 3:52:42 0 240
11 Martin Glomnes Espen Skrimstad ME-TEAM ("mi-team", 235 (19) 3:58:31 0 235
12 Morten Hviid Madsen Magnus Engseth Dr.techn.Olav Olsen 229 (23) 3:55:25 0 229
13 Knut Kristian Schatvet Trond Lundby Gansdalsekspressen 228 (18) 3:51:17 0 228
14 Kjetil Samuel Dale Frode Hagen Team Kaffe og Vaffel 228 (23) 3:57:14 0 228
15 Tobias Josefsson Johan Hjertson Ironflash 209 (20) 3:56:35 0 209
16 Nicolai Scharffenberg Njål Ladstein All in 209 (20) 3:56:57 0 209
17 Eivind Ole Tveter Jon Einar Tveter Karlsen Team Tveter 197 (22) 3:55:00 0 197
18 Steinar Hoel Kim stensland Dos amigos 197 (23) 3:55:35 0 197
19 Vidar Broberg Per Arne Karlsen Roven Racing Team 196 (20) 3:51:10 0 196
20 Jon Ivar Klever Knut Hodnebrog New Challenge 216 (20) 4:07:42 -20 196
21 Tore Slorafoss Øyvind Stubsjøen Team Øyto 209 (18) 4:00:22 -20 189
22 Stian Grønnesby Vegar Bakken-Løvaas Team Taktikk 188 (18) 3:59:21 0 188
23 Petter Løe Knut Urdalen Team Telemark 187 (18) 3:45:47 0 187
24 Jon-Leo Svendsen Julian Wahl Flaming Dragon 187 (20) 3:55:39 0 187
25 Lasse Bergersen Øyvind Heia Damene betaler 184 (18) 3:54:01 0 184
26 Jørund Øvergaard Tormod Lien Finnemarka Øl og 178 (15) 3:48:48 0 178
27 Morten Egeberg Ronny Eklund MR. E X 2 197 (18) 4:06:20 -20 177
28 Morten K. Moe Thomas Nævestad Outsiders 176 (19) 3:52:00 0 176
29 Odd Egil Hoftvedt Mathias Nikolai Hoftvedt Team Far&Sønn 173 (16) 3:50:21 0 173
30 Peder Olsen Jørgen Baisgård Popular Peoples Front 173 (19) 3:55:40 0 173
31 Thorstein Hymer Gudjon Bløndahl Team Gunnarsdottir 172 (17) 3:46:10 0 172
32 Kenneth Hertaas Roar Vagli Mfa93 170 (19) 3:47:50 0 170
33 John Skagestad Olaf Spydevold Team Tello 160 (17) 3:53:19 0 160
34 Vidar Bjørkedal Kenneth Amadeus Trasti-Smestad Brettspill er kult! 156 (11) 3:56:58 0 156
35 Sveinung Austefjord Tryggve Tønneberg Team Reckless 155 (19) 3:50:32 0 155
36 Nicklas H Haugen Tom Eggers 2 gode naboer 153 (16) 3:43:53 0 153
37 Stian Fjeller Arnt Værnes En gang var vi krigere 152 (19) 3:52:29 0 152
38 Steinar Nordsveen Espen Hansen SteinhardE 146 (13) 3:53:21 0 146
39 Svenn Erik Sørum Håkon Gundersen Gutta på tur 146 (15) 3:55:46 0 146
40 John Arne Ommundsen Jon Asle Rivelsrud JaJa 146 (17) 3:59:00 0 146
41 Rune Taranger Terje Haraldsen Follofantene 144 (15) 3:57:41 0 144
42 Pål Johansen Gard Inge Olstad Team Spirit 138 (14) 3:55:56 0 138
43 John Marius Aagård Martin Kirknes Martin & John på nye 149 (15) 4:01:59 -20 129

Damer

Plass Navn Klubb Postpoeng Antall poster Tid Tillegg Total poeng
1 Nina Søndmør Elisabeth Nissen Nordbye Team Klatrefisk & Dypvannsmus 260 (24) 3:54:15 0 260
2 Karoline Schjetne Brit Hov Tuppeekspressen 232 (22) 3:59:05 0 232
3 Anette Juveli Synne Baklid Team juba 231 (21) 3:53:42 0 231
4 Signe Astrup Arnesen Anne Madslien Happy Feet 224 (20) 3:59:42 0 224
5 Vivian Moen-Hansen Silje Aashaug Fjerdingbyjentene 208 (20) 3:59:42 0 208
6 Liv-Janne Øvrebust Kari Øvsthus Bjørndalsrypene 207 (20) 3:59:15 0 207
7 Inger Merete Wålengen Reidun Tveit Sund Team Tøffitrynet 205 (18) 3:58:52 0 205
8 Cecilie Bergli Maria Bergli Team Hvorfor Ikke? 200 (18) 3:59:25 0 200
9 Hilde H. Straumann Torunn Hognestad Husfluene 185 (17) 3:59:37 0 185
10 Marte Hjertum Trude Myrer Team tråkk og skravle 173 (17) 3:44:52 0 173
11 Kari Berte Bye Line Rylandsholm Tuppetrimmen 3 190 (20) 4:03:35 -20 170
12 Siri Skjønhaug Lotte Bråthen KusineKaos 166 (16) 3:54:28 0 166
13 Torunn Larsen Heidi Elton Team Gruvelia 160 (18) 3:51:06 0 160
14 Tone Fløttum Stine Skaseth Leftovers 153 (15) 3:54:54 0 153
15 Berit Gjessing Britt Hanne Strømsøyen Fjellrypan 152 (13) 3:58:16 0 152
16 Linda Berntsen Kvebek Ann-Kristin Lunde Team VirreVapp 151 (16) 3:48:20 0 151
17 Line Todal Frida G. Kostøl Varderypene 151 (15) 3:50:00 0 151
18 The amazones Ann Helen Aamodt The amazones 150 (16) 3:57:09 0 150
19 Sølvi Gunnes Stine Børke Tuppevare 147 (15) 3:52:38 0 147
20 Berit Faller Heidi Jahr Team Fat Fit 167 (17) 4:01:19 -20 147
21 Ingunn S. Nagel-Dahl Line Granås Den store og den lille 146 (15) 3:53:11 0 146
22 Hege Hunes Kari Hanne Mansaas Friends 145 (15) 3:54:50 0 145
23 Elena Grand Hanna Erixon Damelag 145 (18) 3:55:33 0 145
24 Helene Hoel Maria Stensland Team heseblesen 139 (15) 3:53:42 0 139
25 Ragnhild Myhre Linda Myhre Titten og mei 159 (19) 4:06:47 -20 139
26 Monica Sugar Karoline Kjørnæs GrunnLaget 138 (9) 3:49:54 0 138
27 Cecilie Eliassen Renee Pettersen Tuenlyna 134 (13) 3:49:16 0 134
28 Gerd Inger Brunborg Kirsten Lien På Villspor 134 (15) 3:52:47 0 134
29 Lill Halvorsen Elisabeth Larsen Go hard dreamgirlsa 133 (11) 3:50:41 0 133
30 Turid Sevilhaug Merethe Ekroll Team Hufse Tufse og 130 (14) 3:56:51 0 130
31 Eirin Kornbakk Heidi Kristin Hagen Hufserypene 126 (12) 3:50:00 0 126
32 Torunn Herrebrøden Berntsen Solveig Taraldset Latterlig Turglad 123 (14) 3:58:12 0 123
33 Anne-Cathrine Syvertsen Bente M. Wahl Just 4 fun 121 (13) 3:45:45 0 121
34 Anne Cathrine Reitan Janne Storflor Trønderteamet 120 (12) 3:51:21 0 120
35 Marita Hoftvedt Christine Eliassen Mensa 117 (13) 3:50:59 0 117
36 Marianne Jonassen Terese Johansson Skinnars Team Bike Wifes 113 (13) 3:46:20 0 113
37 Randi Høilund Ruth-Marie Høilund Ler Søstrene Karoli 110 (8) 3:58:41 0 110
38 Marit Nilsberg Anette Carlsen Lungejentene 121 (10) 4:00:53 -20 101
39 Anette Wilhelmsen Marit Owre-Johnsen Ustø kompasskurs 72 (11) 3:48:57 0 72
40 Synne Blikom Vibeke Brubak Lund Team B-P 63 (6) 3:56:28 0 63

Mix

Plass Navn Klubb Postpoeng Antall poster Tid Tillegg Total poeng
1 Helén Persson Jacob Westerberg Nordic Adventure 300 (28) 3:58:27 0 300
2 Jo Inge Fjellstad Mila Zaharinova Nordic Adventure 310 (28) 4:02:12 -20 290
3 Heidi Tronbøl Tom Bergan De O-trolige 285 (28) 3:59:08 0 285
4 Frode Aamodt Stine Heggedal Team Snø og Sol 245 (23) 3:48:57 0 245
5 Kjetil Watne Gry Haugsnes Fra de dype skoger 263 (24) 4:00:47 -20 243
6 Kaja Sund Jørgen Johansen De utrolige 250 (23) 4:04:14 -20 230
7 Ketil Tærum Hanne Tærum Team Tærum 229 (20) 3:59:00 0 229
8 Per-Ivar Nikolaisen Marte Christensen New Jordal Rangers 227 (22) 3:59:32 0 227
9 Bjørn Hauge Cecilie Wærp Hauge Usbl Kjelsås 243 (24) 4:00:30 -20 223
10 Sissel Lundeby Trond Lundeby Stovnerkameratene 221 (22) 3:53:46 0 221
11 Jørn Moe Marianne Moe Bareforgøy 211 (20) 3:54:00 0 211
12 Mette Pettersen Håkon Bugge Team Reunion 231 (26) 4:02:11 -20 211
13 Inge Thorud Berit Alvilde Thorud Team Vangenstein 207 (21) 3:57:09 0 207
14 Marie Thorud Are Thorud Thoruds 201 (20) 3:58:59 0 201
15 Lene Håskjold Georg Risheim Trasopgrenda il 200 (19) 3:44:44 0 200
16 Steinar Eastwood Hege Eastwood DVASK Rødtvet 200 (18) 3:59:08 0 200
17 Steffen Bunæs Solveig Olsen Sx2 193 (19) 3:59:02 0 193
18 Isa Heggedal Jonas Juveli Team Svigers 189 (19) 3:48:44 0 189
19 Espen Hoftvedt Andrea Hoftvedt AGA BIL Team 188 (18) 3:54:34 0 188
20 Kyler White Siri White Deserted Farm Brewing 185 (18) 3:55:00 0 185
21 Anders S Johansen Anette S Johansen Team Sigurdssøn 181 (18) 3:56:05 0 181
22 Ole Kristian Storli Marion Kilde TeAm TiGeRgUtT 180 (18) 3:52:59 0 180
23 Karl-Fredrik Frimann Dahl Ina Dybvig Øvre 179 (17) 3:50:28 0 179
24 Stian Rindal Elise Knudsen Team Drøbak 179 (18) 3:51:50 0 179
25 Tore Foss Kjersti Rise Team Vardeveien 172 (18) 3:55:27 0 172
26 Rune Henriksen Linda Eide Gartner couple 170 (16) 3:56:25 0 170
27 Elisa Bergshaven Stian Bakken Bergshaven bakeri 190 (17) 4:06:59 -20 170
28 Cathrine Nordal Hansli Erik Gausen Norske byggeklosser 160 (17) 3:58:10 0 160
29 Arnor Jonasson Marianne Hernes DVASK Tønsberg 158 (15) 3:49:55 0 158
30 Jørgen Lien Marianne Bruun Lien DVASK3 176 (21) 4:04:14 -20 156
31 Per Ole Otterness Kirsten Andrea Otterness Team KaPo 172 (17) 4:02:59 -20 152
32 Solveig Tveter Bratlie Marius Mangen Vambeseth Team Super 149 (17) 3:59:14 0 149
33 Kristian Bakken Anja Bye Team svigersønn 148 (14) 3:36:49 0 148
34 Morten Løken Bente Dreiem Løken Team Bobby 146 (17) 3:50:20 0 146
35 Turid Flåhagen Morten Flåhagen Team svigermor 146 (13) 3:51:35 0 146
36 Ingrid Skjennum Geir Olav Lisle Romantic racers 140 (15) 3:58:03 0 140
37 Richard Lie Kristina Lie Haugen Hakuna matata 139 (13) 3:43:58 0 139
38 Marie Eklund Tomas Sindal Sindal IF 138 (15) 3:50:46 0 138
39 Thomas A. Nilsen Kaja Sverdrup Borge Blind date 137 (16) 3:50:05 0 137
40 Lise Nystuen Steinar Myrabø Steinar&Lise 134 (13) 3:53:33 0 134
41 Hilde Faugli Magnus Rongved Team MagnHild 130 (10) 3:55:34 0 130
42 Lene løchen-jensen Vidar løchen-jensen Team løchen-Jensen 130 (16) 3:56:51 0 130
43 Ellen Rustadbakken Jahn Otto Thoresen Krølltopper 127 (12) 3:45:57 0 127
44 Richard Slorafoss Stine Jessli Slorafoss STRI 144 (14) 4:00:23 -20 124
45 Fredrik Bjørge Johansen Silje Dragseth Johansen Team SF 119 (13) 3:53:18 0 119
46 Geir Eide Ingeborg Teigland Brura med hunk 112 (12) 3:53:57 0 112
47 Silje Østby Thune Odin Thune Team Snupp 108 (11) 3:52:15 0 108
48 Arild Grov Kristin Eljevåg-Grov Frøyas venner 72 (8) 3:30:48 0 72
49 Gard Gobakken Hansen Gerd Ellen Olsen Team GTG 69 (7) 3:13:02 0 69
50 Karen Strand Erik Reimbladh TeamTurnus 64 (5) 3:48:00 0 64
51 Geir Finstad Mari Taraldrud Team Neskollen 28 (2) 1:14:28 0 28