Resultater

Resultatliste 2017 - last ned | Poststatistikk 2017

5 beste av Herreklassen Foto: Bjørn Hauge

Vinnerne lengst til høyere: JoDa-Aas
Dagfinn Aas og Jonas Østhagen Aas

5 beste av Dameklassen Foto: Bjørn Hauge

Vinnerne lengst til høyere: Team Foxy
Grethe Brennhovd Clausen og Signe Astrup Arnesen

5 beste av Mix-klassen Foto: Bjørn Hauge

Vinnerne lengst til høyere: Østmarkaulvene
Sigve Vågsnes og Mila Zaharinova

Herrer

Plass Navn Lagnavn Postpoeng Antall poster Tid Tillegg Total poeng
1 Dagfinn Aas Jonas Østhagen Aas JoDa-Aas 334 (33) 4:02:25 -20 314
2 Jacob Westerberg Felix Breitschädel USWE Adventure 309 (30) 3:51:13 0 309
3 Øystein Olsen Magne Janitz Moss Multichallengers 281 (27) 3:55:36 0 281
4 Jan Egil Utsigt Lars Petter Berg Brann gutta 262 (25) 3:58:18 0 262
5 Arne Jørgen Kildahl Øystein Kildahl Team Rørtema 260 (25) 3:52:39 0 260
6 Joakim Bjerkheim Iver Skustad Team Sprut 254 (24) 3:55:42 0 254
7 Erik Sagvolden Trond Storrønning Ultragutta 251 (24) 3:59:43 0 251
8 Halldor Felde Berg Martin Erling Sølvberg Tjorven&Båtsmann 233 (22) 3:59:16 0 233
9 Thor Ivar Doknæs Eivind Tveter Forrest Jump 249 (23) 4:07:00 -20 229
10 Nicolai Scharffenberg Ben Marius Lorentzen Lost in transportation 220 (21) 3:55:34 0 220
11 Stig Salater Morten Vorvik Stimo sharks 214 (21) 3:52:08 0 214
12 Truls Skåre Thomas Rudberg Johansen Tungtvann 209 (21) 3:58:14 0 209
13 Frode Hagen Kjetil Dale Team Kaffe & Vaffel 209 (20) 3:58:20 0 209
14 Kim Stensland Steinar Hoel Dos Amigos 208 (21) 3:56:12 0 208
15 Vegar Bakken-Løvaas Knut Arne Tønnesen Team taktikk 207 (21) 3:49:58 0 207
16 Marius Råstad Oddgeir Søberg Team uklar 206 (20) 3:48:33 0 206
17 Pål Gjerde Are Bredesen Nesten bare Are 202 (21) 3:54:29 0 202
18 Steffen Sjøvall-Carlsen Anders Folkenborg Team Helan og Halvan 200 (19) 3:45:26 0 200
19 Vebjørn Horsfjord Kjetil Telle Collateral Damage 197 (19) 3:50:52 0 197
20 Peder Olsen Sveinung Austefjord Team SP Allstars 195 (19) 3:51:20 0 195
21 Svenn Erik Håkon Gundersen Gutta på tur 193 (19) 3:54:55 0 193
22 Terje Størset Herman Størset Far og sønn 190 (18) 3:35:52 0 190
23 Bjørn Berge Bernhard Sæthereng Hadene 205 (19) 4:01:25 -20 185
24 Erik Thorud Runar Linnerud Team Lintho 184 (19) 3:35:35 0 184
25 Helge Foss Tore Foss Team Foss Brothers 183 (18) 3:48:12 0 183
26 Piotr Biernat Maciej Hebel Di to store 179 (18) 3:42:23 0 179
27 Per Otto Østenstad Audun Krogstad Alibaba and the 40 172 (17) 3:47:45 0 172
28 Rune Berg Mats Johansson Bomgiring 158 (16) 3:52:15 0 158
29 Rune Taranger Terje Haraldsen Haren & Skilpadden 158 (15) 3:56:39 0 158
30 Stian Fjeller Arnt Erling Værnes En gang var vi krigere 163 (16) 4:01:44 -20 143
31 John Skagestad Olaf Spydevold Team Tello 137 (13) 3:54:05 0 137
32 Øyvind Stubsjøen Knut Hodnebrog Team ØK 156 (14) 4:00:04 -20 136
33 Kim Alexandersson Aziz Ahmed GudHjelpe 126 (13) 3:33:06 0 126
34 Tom Endresplass Christian Moe Dynamitt 117 (10) 3:58:14 0 117
35 Trygve Kristoffersen Marius Kristoffersen Team Casa 90 (9) 4:02:20 -20 70
D Epen Skrimstad Bernt Besseberg Team Piste - Off 207 (20) 4:42:35 -100 107

Damer

Plass Navn Lagnavn Postpoeng Antall poster Tid Tillegg Total poeng
1 Grethe Brennhovd Clausen Signe Astrup Arnesen Team Foxy 229 (23) 3:51:19 0 229
2 Cecilie Bergli Maria Bergli Team Bergli 220 (21) 3:54:56 0 220
3 Jo Dalene Møyfrid Aandstad MöJo 207 (20) 3:55:12 0 207
4 Stine Børke Sølvi Gunnes Tuppevare 202 (19) 3:49:18 0 202
5 Hilde Hognestad Straumann Torunn Hognestad Honeybees 197 (19) 3:54:19 0 197
6 Hege Hunes Kari Hanne Mansaas Team godt samarbeid 196 (19) 3:49:15 0 196
7 Torunn Tretterud Larsen Heidi K. Elton Team Gruvelia Girls 194 (19) 3:38:20 0 194
8 Merete Hoel Kristiansen Torild Magnussen Team Fløtt Dæ 194 (19) 3:55:02 0 194
9 Anette Baklid Synne Baklid Team Juba 189 (18) 3:53:40 0 189
10 Ianneke Borgersen Karlsen Hege Heiestad Aim High 184 (19) 3:57:48 0 184
11 Torunn Herrebrøden Berntsen Solveig Taraldset Latterlig Turglad 175 (16) 3:59:35 0 175
12 Kine Alice Gulbrandsen Eva Laamanen Horsfjord Team Alicbet 173 (16) 3:45:59 0 173
13 Helle Denise Hagen Ailin Bøien Hem Team keen på date? 172 (17) 3:54:05 0 172
14 Lina Strinnholm Anja Amundrud Buljongparet 168 (17) 3:52:03 0 168
15 Marte Krohg Østby Stine Christensen Holtet Team teachers 162 (15) 3:48:38 0 162
16 Anne-Helene Vamsæter Gunhild Øvergård Søstrene Vamsæter 161 (15) 3:51:33 0 161
17 Siri-Lotte Joranger Heidi Berg Team Jorberg 149 (14) 3:47:38 0 149
18 Nina Søndmør Elisabeth N. Nordbye Team Jippi 167 (17) 4:02:17 -20 147
19 May Liss Grøtli Merete Høgvall Roven riders 140 (13) 3:52:07 0 140
20 Kristin Kvalø Haug Nina Uller Søgård DreamTeam 132 (13) 3:50:09 0 132
21 Marianne Jonassen Terese Johansson Team Bike-wifes 129 (12) 3:43:50 0 129
22 Lotte Bråthen Maren Hoff Rompehemma 128 (12) 3:50:00 0 128
23 Vibeke Melting Engen Kristin Halvorsen Halvengen 120 (12) 3:48:37 0 120
24 Line Søberg Ingrid Sundsbø Sundsbø og Søberg 119 (11) 3:52:30 0 119
25 Cathrine Lie Bjanes Anette Høiby Team Bjalie 111 (11) 3:42:19 0 111
26 Marthe Skyrud Kristine Stålvang Team Snublefot 97 (9) 3:54:41 0 97
27 Oddbjørg Frisk Mia Granås Johansen Wildcats 82 (8) 3:58:01 0 82
28 Julie Døvle Johansen Lisa Maria Lindsøe Biologene 78 (7) 4:00:13 -20 58
29 Merete Skyrud Marit Magnussen Samma-Ulla 38 (5) 4:04:57 -20 18
D Helene Holter Hoel Maria Stensland Team Heseblesen 178 (16) 4:11:26 -40 138

Mix

Plass Navn Lagnavn Postpoeng Antall poster Tid Tillegg Total poeng
1 Sigve Vågsnes Mila Zaharinova Østmarkaulvene 295 (29) 3:55:51 0 295
2 Jo Inge Fjellstad Wendy Fjellstad Ås Kadavers 2 285 (27) 3:55:30 0 285
3 Heidi Tronbøl Tom Bergan De O-trolige 283 (26) 3:58:56 0 283
4 Sissel Lundeby Trond Lundeby Team Full rulle 262 (25) 3:57:47 0 262
5 Anne Madslien Ole Petter Haugen Lucky losers 239 (23) 3:51:30 0 239
6 Stine Heggedal Frode Aamodt Snø & Sol 235 (22) 3:49:30 0 235
7 Stian Bakken Cathrine Nordal Hansli Stian med sekken 234 (23) 3:47:51 0 234
8 Bjørn Hauge Cecilie Wærp Hauge Kjelsås - Usbl 250 (24) 4:08:23 -20 230
9 Martin Glomnes Hanna Sofie Romstad Deltamiks 228 (22) 3:52:44 0 228
10 Inge Thorud Berit Alvilde Thorud Team Vangenstein 224 (22) 3:55:11 0 224
11 Jørgen Lien Marianne Bruun Lien DVASK Åsgårdstrand 216 (21) 3:57:38 0 216
12 Rune Berg Anna B Berg Team BB 214 (21) 3:38:58 0 214
13 Knut-Ivar Berger Katarina Johansen Bergkrystallen Raiders 214 (21) 3:48:50 0 214
14 Reidun Tveit Sund Knut Øivind Alfarrustad Litt mindre Tøff i Trynet 214 (21) 3:51:25 0 214
15 Sveinung Syversen Frida van Megen Sykkelturistene 213 (21) 3:54:43 0 213
16 Astrid A Tollefsen Rolf Hauger TeamMix Gruvelia 212 (21) 3:56:38 0 212
17 Torstein Mellem Siri Eidnes Brøytern og stifinneren 226 (21) 4:00:56 -20 206
18 Anita Hansen Tarjei Blåsås Team Blåsås 226 (22) 4:04:24 -20 206
19 Siri Skjønhaug Anders S Johansen Team Aas 201 (19) 3:50:07 0 201
20 Steinar Eastwood Hege Eastwood DVASK Rødtvet 197 (19) 3:59:49 0 197
21 Karens Strand Eivind Myrvold Solberg Sol&Strand 195 (19) 3:21:50 0 195
22 Stian Rindal Elise Toreid Rindal Team Drøbak 190 (19) 3:48:12 0 190
23 Heidi Vogt Trond Kortner Team OTV 184 (18) 3:53:01 0 184
24 Bjørn Omsland Ine Halvorsen Team AfterCamp 183 (17) 3:50:24 0 183
25 Morten Hoftvedt Andrea Hoftvedt AGA Team Hoftvedt 182 (17) 3:47:51 0 182
26 Erik Åsly Malin Kleppan Ingen sending 179 (17) 3:41:55 0 179
27 Steinar Steffenrem Hanne Steffenrem Full Demping 179 (17) 3:55:55 0 179
28 Elisabeth Ringvold Bengt Ringvold Team Ringvold 177 (18) 3:55:17 0 177
29 Monica Baldani Bergestad Robert Bergestad Ut På Tur 172 (17) 3:15:13 0 172
30 Mari Solberg Kjetil Sandnes Rabbengastene 172 (17) 3:55:04 0 172
31 Kjetil Sukkestad Gro Anita Kjuul Team Kjuul 164 (15) 3:51:03 0 164
32 Frode Berg Pedersen Kristine Engnes Snuppa og kjuken 157 (15) 3:35:46 0 157
33 Anita Løe Brenden Marius Brenden Team Løe 156 (15) 3:49:51 0 156
34 Øystein Olsen Lene Myklebust Team long gone 148 (15) 3:52:22 0 148
35 Ketil Tærum Hanne Tærum Team Tærum 145 (15) 3:59:33 0 145
36 Gaute Floer Johnsen Sonja Bostrom Johnsen Cardio Kills Gains 143 (14) 3:50:38 0 143
37 Nicholas Vogt Gro Vogt Team GNV 142 (14) 3:56:42 0 142
38 Gina Vreim Sundsbø Thomas Tryti Pilgrim Team Pilgrim 140 (14) 3:51:13 0 140
39 Geir Finstad Mari Taraldrud IkkeVondtIRyggenDenn 135 (13) 3:49:38 0 135
40 Kyler White Siri White NorCan Allstars 131 (13) 3:54:26 0 131
41 Eirin Kornbakk Stian Moserud Turtelduene 126 (13) 3:40:35 0 126
42 Dag Erik Eilertsen Hanna Martikainen Team Sisu 120 (12) 3:24:37 0 120
43 Svein Martin Storøy Cecilie Storøy Team skvættlapp 112 (11) 3:04:08 0 112
44 Morten Lauritzen Karianne Skotte Lauritzen Team Attention 67 (6) 3:45:17 0 67
D Bjørn Håvard Evjen Malin Lundvik Ås Sykkel og Div 278 (27) 4:28:54 -60 218